Golvlampa Marian Zawadzki
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MARIAN ZAWADZKI, "Romantica", golvlampa, Tilgmans keramik, glaserat stengods, signerad och daterad 1960, totalhöjd inkl skärm ca 131 cm, veckad textilskärm medföljer, märkt på undersidan Tilgmans Keramik Made in Sweden
596332
2018-12-05