Josef Frank

Josef Frank
Josef Frank
Josef Frank
Josef Frank
Josef Frank
Josef Frank
Josef Frank
Josef Frank
Josef Frank
Josef Frank
Josef Frank
Josef Frank
Josef Frank
Josef Frank

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

JOSEF FRANK, pall, Svenskt Tenn, modellnummer 2019, formgiven omkring 1945, ben i valnöt. klädd i Josef Frankkretong, höjd 38, diameter 54 cm

Benen med mindre skador och slitage samt klädseln med slitage och hål

596334

2018-12-06