Klubbat för:
32 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BOJAN, porslin, Kina, 17/1800-tal, dekor av figur på qilin samt bananplanta i underglasyrblått, botten med dubbla cirklar, höjd ca 18 cm
Smärre nagg
596359
2018-12-08
Gör en kostnadsfri värdering här