Ljuskrona

Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSKRONA, rokokostil, tidigt 1900-tal, höjd c 64 cm, diameter 50 cm,

Åldersrelaterat slitage

596361

2018-12-06