Klubbat för:
800 SEK
1 000 SEK
GÖRAN GIMDAL (född 1951), klotmapp med 18 serigrafier, numrerade 158/90, signerade Gimdal och daterade 1979, bladstorlek 30 x 39 cm
596365
2018-12-05