Göran Gimdal grafikmapp

Göran Gimdal grafikmapp
Göran Gimdal grafikmapp
Göran Gimdal grafikmapp
Göran Gimdal grafikmapp
Göran Gimdal grafikmapp
Göran Gimdal grafikmapp
Göran Gimdal grafikmapp
Göran Gimdal grafikmapp
Göran Gimdal grafikmapp
Göran Gimdal grafikmapp
Göran Gimdal grafikmapp
Göran Gimdal grafikmapp
Göran Gimdal grafikmapp
Göran Gimdal grafikmapp

Klubbat för:

800 SEK

1 000 SEK

GÖRAN GIMDAL (född 1951), klotmapp med 18 serigrafier, numrerade 158/90, signerade Gimdal och daterade 1979, bladstorlek 30 x 39 cm

596365

2018-12-05