Louis I Verboeckhoven

Louis I Verboeckhoven
Louis I Verboeckhoven
Louis I Verboeckhoven
Louis I Verboeckhoven
Louis I Verboeckhoven
Louis I Verboeckhoven

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LOUIS I VERBOECKHOVEN (Belgien 1802-1889): Fartyg i hård sjö, signerad Louis Verboekhoven, olja på pannå, ca 19x27 cm

Slagen/ lagad pannå

596378

2018-12-06