Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
LOUIS I VERBOECKHOVEN (Belgien 1802-1889): Fartyg i hård sjö, signerad Louis Verboekhoven, olja på pannå, ca 19x27 cm
Slagen/ lagad pannå
596378
2018-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här