Lis Zwick färglitografi

Lis Zwick färglitografi
Lis Zwick färglitografi
Lis Zwick färglitografi
Lis Zwick färglitografi
Lis Zwick färglitografi
Lis Zwick färglitografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LIS ZWICK (född 1942), "Rendez-vous", signerad Lis Zwick 1988 Vence, numrerad 113/200, färglitografi, motivmått ca 67 x 69,5 cm

596383

2018-12-05