Biller Bahn modelljärnväg
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BILLER BAHN, modelljärnväg, 1950-tal, Västtyskland, litograferad plåt, bestående av: 2 urverksdrivna lok, 10 godsvagnar, 3 rälsväxlar, 21 rälsrakor samt. 17 rälskurvor
Bruksslitage, lokens urverk går vid test, SAV garanterar ej funktionen
596392
2018-12-06