Biller Bahn modelljärnväg

Biller Bahn modelljärnväg
Biller Bahn modelljärnväg
Biller Bahn modelljärnväg
Biller Bahn modelljärnväg
Biller Bahn modelljärnväg
Biller Bahn modelljärnväg
Biller Bahn modelljärnväg
Biller Bahn modelljärnväg
Biller Bahn modelljärnväg
Biller Bahn modelljärnväg
Biller Bahn modelljärnväg
Biller Bahn modelljärnväg
Biller Bahn modelljärnväg
Biller Bahn modelljärnväg

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BILLER BAHN, modelljärnväg, 1950-tal, Västtyskland, litograferad plåt, bestående av: 2 urverksdrivna lok, 10 godsvagnar, 3 rälsväxlar, 21 rälsrakor samt. 17 rälskurvor

Bruksslitage, lokens urverk går vid test, SAV garanterar ej funktionen

596392

2018-12-06