Jenny Nyström, akvarell

Jenny Nyström, akvarell
Jenny Nyström, akvarell
Jenny Nyström, akvarell
Jenny Nyström, akvarell
Jenny Nyström, akvarell
Jenny Nyström, akvarell

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

JENNY NYSTRÖM (1854-1956): motiv av kyrka snölandskap, signerad Jenny Nyström, akvarell, ca 14,5x23 cm

Ej examinerad ur ram

596402

2018-12-06