Bordslampa Tiffany-stil
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft, Tiffany-stil, Nostaliga Design AB, stomme i patinerad metall, skärm av glasbitar med dekor av trollsländor, höjd ca 62 cm, skärmens diameter ca 39 cm
Smäre slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
596437
2018-12-06