Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PLAFOND, 1900-talets första hälft, art deco, råglas, delvis frostad med dekor av figurer, 3 ljuskällor, diameter ca 73 cm
Bruksslitage
596442
2018-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här