Takarmatur Art Deco

Takarmatur Art Deco
Takarmatur Art Deco
Takarmatur Art Deco
Takarmatur Art Deco
Takarmatur Art Deco
Takarmatur Art Deco

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PLAFOND, 1900-talets första hälft, art deco, råglas, delvis frostad med dekor av figurer, 3 ljuskällor, diameter ca 73 cm

Bruksslitage

596442

2018-12-06