Salongsgrupp 11 delar 1800-tal
2018-12-11
596471
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SALONGSGRUPP, 11 dlr, Karl-Johan, 1800-tal, bestående av: soffa, 2 st bord samt 8 stolar, soffans längd ca 225 cm
skador, slitage, märken, fläckar , kompletteringar förekommer