Salongsgrupp 11 delar 1800-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SALONGSGRUPP, 11 dlr, Karl-Johan, 1800-tal, bestående av: soffa, 2 st bord samt 8 stolar, soffans längd ca 225 cm

skador, slitage, märken, fläckar , kompletteringar förekommer

596471

2018-12-11