Skrivbord Danmark

Skrivbord Danmark
Skrivbord Danmark
Skrivbord Danmark
Skrivbord Danmark
Skrivbord Danmark
Skrivbord Danmark
Skrivbord Danmark
Skrivbord Danmark
Skrivbord Danmark
Skrivbord Danmark
Skrivbord Danmark
Skrivbord Danmark

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBYRÅ, 1800-talets början, Danmark, björk, dragknoppar i ben, höjd ca 87, 87x47 cm

Nyckel saknas, klaff (svårmanövrerad), torrsprickor, ytskador, en dragknopp saknas

596476

2018-12-06