Teservis Ryssland

Teservis Ryssland
Teservis Ryssland
Teservis Ryssland
Teservis Ryssland
Teservis Ryssland
Teservis Ryssland
Teservis Ryssland
Teservis Ryssland

Klubbat för:

300 SEK

800 SEK

TESERVIS, 15 dlr., ´´Golden Frieze´´ porslin, Lomonosov , Ryssland,1900-talets mitt, sovjetisk märkning, dekor i kobolt med förgyllda detaljer, 6 koppar med underfat, mjölkkanna, sockerskål samt kakfat

Mjölkkanna med fotnagg

596480

2018-12-11