Fladdermusfåtöljer 2 st 1960-tal

Klubbat för:

1 300 SEK

1 000 SEK

FLADDERMUSFÅTÖLJER, 2 st, 1960-tal, stålstomme, skinn och tyg, sitthöjd ca 40 cm

Skador, slitage, fläckar

596488

2018-12-11