Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VERANDAGRUPP, 4 dlr, rotting, 19/2000-tal, bestående av: soffa, bord samt 2 fåtöljer, soffans längd ca 101 cm
Mindre skada, bruksslitage
596503
2018-12-11
Gör en kostnadsfri värdering här