Verandagrupp 4 delar i rotting

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VERANDAGRUPP, 4 dlr, rotting, 19/2000-tal, bestående av: soffa, bord samt 2 fåtöljer, soffans längd ca 101 cm

Mindre skada, bruksslitage

596503

2018-12-11