Ib Kofod Larsen

Ib Kofod Larsen
Ib Kofod Larsen
Ib Kofod Larsen
Ib Kofod Larsen
Ib Kofod Larsen
Ib Kofod Larsen
Ib Kofod Larsen
Ib Kofod Larsen
Ib Kofod Larsen
Ib Kofod Larsen
Ib Kofod Larsen
Ib Kofod Larsen

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

IB KOFOD LARSEN, skrivbord, Danmark, teak, tre lådor repektive hurts, stämplat AB SEFFLE MÖBELFABRIK Säffle DESIGN Arkitekt M.A.A Ib KOFOD-LARSEN MADE IN SWEDEN, höjd 72, 160x80 cm

Slitage, fläckar på skiva

596511

2018-12-11