Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DAMARBETSBORD, fanerat i valnöt, 1900-talets början, sengustaviansk stil, med låda i sargen, skivan med intarsia, höjd ca 75, 67x40 cm, nyckel medföljer
Slitage
596517
2018-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här