Damarbetsbord valnöt sengustaviansk stil

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAMARBETSBORD, fanerat i valnöt, 1900-talets början, sengustaviansk stil, med låda i sargen, skivan med intarsia, höjd ca 75, 67x40 cm, nyckel medföljer

Slitage

596517

2018-12-06