Soffa 1940-tal svängd form

Soffa 1940-tal svängd form
Soffa 1940-tal svängd form
Soffa 1940-tal svängd form
Soffa 1940-tal svängd form
Soffa 1940-tal svängd form
Soffa 1940-tal svängd form
Soffa 1940-tal svängd form
Soffa 1940-tal svängd form

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA, 1940-tal, svängd form, klädsel i blåfärgad sammet, sitthöjd ca 40, längd ca 235 cm

Bruksslitage, slitna fjädringar

596520

2018-12-11