Klubbat för:
17 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFA, 1940-tal, svängd form, klädsel i blåfärgad sammet, sitthöjd ca 40, längd ca 235 cm
Bruksslitage, slitna fjädringar
596520
2018-12-11
Gör en kostnadsfri värdering här