Louis-Émile Benassit oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LOUIS-ÉMILE BENASSIT (1833-1902), Militärer, signerad E. Benassit, olja på träpannå, bildmått ca 35x26 cm

Rispor, smärre färgbortfall

596534

2018-12-06