Servisglas Odelberg junior
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SERVISGLAS, Odelberg Junior, 53 dlr, Kosta, graverad och förgylld dekor, bestående av: 9 vinglas (höjd ca 13,5), 9+1 snapsglas, 10+1 madiraglas, 11 martiniglas, 11 selterglas, karaff
två glas med mindre nagg
596539
2018-12-12