Servisglas Odelberg junior

Servisglas Odelberg junior
Servisglas Odelberg junior
Servisglas Odelberg junior
Servisglas Odelberg junior
Servisglas Odelberg junior
Servisglas Odelberg junior
Servisglas Odelberg junior
Servisglas Odelberg junior

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SERVISGLAS, Odelberg Junior, 53 dlr, Kosta, graverad och förgylld dekor, bestående av: 9 vinglas (höjd ca 13,5), 9+1 snapsglas, 10+1 madiraglas, 11 martiniglas, 11 selterglas, karaff

två glas med mindre nagg

596539

2018-12-12