Brosch 18 k guld

Brosch 18 k guld
Brosch 18 k guld
Brosch 18 k guld
Brosch 18 k guld
Brosch 18 k guld
Brosch 18 k guld
Brosch 18 k guld
Brosch 18 k guld

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BROSCH, 18 k guld, dekor av 3 rosenslipade diamanter, geometrisk svart emaljdekor, stämplad GM, Malmö, ca 45x75 mm, vikt ca 13,4 g

Smärre emaljskador

596542

2018-12-06