Lage Lindell

Lage Lindell
Lage Lindell
Lage Lindell
Lage Lindell

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LAGE LINDELL (1920-1980), Figurkomposition, signerad Lage Lindell, numrerad 162/265, färgserigrafi, ca 24x47 cm

596551

2018-12-14