Pall 1940-tal

Pall 1940-tal
Pall 1940-tal
Pall 1940-tal
Pall 1940-tal
Pall 1940-tal
Pall 1940-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PALL, 1940-tal, blåfärgad sammet, höjd ca 40, 67x67 cm

Slitage

596552

2018-12-11