Uniformsmössor Rubinska samlingen
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MÖSSOR, 16 st, bestående av: skärmmössor, 10 st, bl.a m/1952, båtmössor, 3 st, vintermössa m/1943, vintermössa m/1950 samt mössa m/1923
PROVENIENS: Den Rubinska uniformssamlingen.
Skador
596559
2018-12-06