Frimurarhänge klotkors

Frimurarhänge klotkors
Frimurarhänge klotkors
Frimurarhänge klotkors
Frimurarhänge klotkors
Frimurarhänge klotkors
Frimurarhänge klotkors
Frimurarhänge klotkors
Frimurarhänge klotkors
Frimurarhänge klotkors
Frimurarhänge klotkors
Frimurarhänge klotkors
Frimurarhänge klotkors
Frimurarhänge klotkors
Frimurarhänge klotkors

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

FRIMURARHÄNGE, klotkors, förgyllt silver, brittiska stämplar, utfällbart till kors dekorerat med diverse frimurarsymboler, diameter 13 mm, längd uppfällt 46,5 mm, totalvikt ca 7,3 g

596566

2018-12-06