Kökssoffa sengustaviansk
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KÖKSSOFFA, sengustaviansk, 1800-talets början, gråmålad med skuren dekor och med förvaring under lock, sitthöjd ca 50 cm, 180x57 cm
Rötting är trasig, spår av trämask, renoverad, kompletterad, lagningar, senare målning, åldersrelaterat slitage
596567
2018-12-06