Ljusstakar i mässing

Ljusstakar i mässing
Ljusstakar i mässing
Ljusstakar i mässing
Ljusstakar i mässing
Ljusstakar i mässing
Ljusstakar i mässing
Ljusstakar i mässing
Ljusstakar i mässing
Ljusstakar i mässing
Ljusstakar i mässing

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LJUSSTAKAR, 2++2+1+1 st, mässing 18/1900-tal bla Skultuna bruk och Gusmu, höjd ca 10-11 cm

Bucklor

596582

2018-12-06