Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Snö och is", signerad och nummrerad 74/100, färglitografi, bildmått ca 13x40 cm
Oramad, i passepartout
596586
2018-12-15
Gör en kostnadsfri värdering här