Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Snö och is", signerad och nummrerad 74/100, färglitografi, bildmått ca 13x40 cm

Oramad, i passepartout

596586

2018-12-15