Cigarettetui guld
Klubbat för:
10 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
ASPREY, cigarettetui, 9 k guld, London, märkt Asprey´s patent no 21914, lock med initialerna FH prydda med små rosenslipade diamanter, 8,5x9,5 cm, total vikt ca 105,5 g
Bruksslitage smärre bucklor
596597
2018-12-12