Cigarettetui guld

Cigarettetui guld
Cigarettetui guld
Cigarettetui guld
Cigarettetui guld
Cigarettetui guld
Cigarettetui guld
Cigarettetui guld
Cigarettetui guld
Cigarettetui guld
Cigarettetui guld
Cigarettetui guld
Cigarettetui guld
Cigarettetui guld
Cigarettetui guld
Cigarettetui guld
Cigarettetui guld
Cigarettetui guld
Cigarettetui guld

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

ASPREY, cigarettetui, 9 k guld, London, märkt Asprey´s patent no 21914, lock med initialerna FH prydda med små rosenslipade diamanter, 8,5x9,5 cm, total vikt ca 105,5 g

Bruksslitage smärre bucklor

596597

2018-12-12