Tråg på benställning med bakspadar

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TRÅG PÅ BENSTÄLLNING, med bakspadar och skyfflar, allmoge, 1800-tal, höjd ca 74, 153x63 cm, spadar ca 113-230 cm

Skador, slitage, lagningar

596604

2018-12-11