Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TRÅG PÅ BENSTÄLLNING, med bakspadar och skyfflar, allmoge, 1800-tal, höjd ca 74, 153x63 cm, spadar ca 113-230 cm
Skador, slitage, lagningar
596604
2018-12-11
Gör en kostnadsfri värdering här