Vägglampett

Vägglampett
Vägglampett
Vägglampett
Vägglampett
Vägglampett
Vägglampett

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄGGLAMPETT, 1900-talets början, jugend, koppar, för 2 ljus, dekor av äpplen, höjd ca 50x40 cm

Slitage

596610

2018-12-14