Archimede Seguso, figurin Veteria Archimede Seguso

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ARCHIMEDE SEGUSO, figurin, Veteria Archimede Seguso, Italien 1950-tal, i form av en stående häst, klarglas, signerad Archimede Seguso Murano, höjd 27 cm

596620

2018-12-20