Radiostyrd fartygsmodell

Radiostyrd fartygsmodell
Radiostyrd fartygsmodell
Radiostyrd fartygsmodell
Radiostyrd fartygsmodell
Radiostyrd fartygsmodell
Radiostyrd fartygsmodell
Radiostyrd fartygsmodell
Radiostyrd fartygsmodell
Radiostyrd fartygsmodell
Radiostyrd fartygsmodell

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FARTYGSMODELL, bogserare "Smit Rotterdam". 1900-talets senare hälft, Billing Boats, Danmark, bemålat skrov i plast med trädetaljer, elektrisk motor, radiostyrd, längd ca 95 cm, kontroll, ritning, dokumentation och diverse tillbehör medföljer

Slitage, delar saknas, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

596638

2018-12-06