Radiostyrd fartygsmodell
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FARTYGSMODELL, bogserare "Smit Rotterdam". 1900-talets senare hälft, Billing Boats, Danmark, bemålat skrov i plast med trädetaljer, elektrisk motor, radiostyrd, längd ca 95 cm, kontroll, ritning, dokumentation och diverse tillbehör medföljer
Slitage, delar saknas, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
596638
2018-12-06