Signe Persson Melin tekanna
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIGNE PERSSON MELIN (född 1925): Tekanna, Höganäs Keramik, stengods, signerad S P-M (Signe Persson Melin) samt ´Celadon´, ur provkollektion för Höganäs Keramik, höjd med hänkel 20 cm
Nagg i kanten nertill
596644
2018-12-09