Relief föreställande Karl XII

Relief föreställande Karl XII
Relief föreställande Karl XII
Relief föreställande Karl XII
Relief föreställande Karl XII
Relief föreställande Karl XII
Relief föreställande Karl XII

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RELIEF, föreställande Karl XII, 1800-tal, carraramarmor och kolmårdsmarmor, största mått (med ram) ca 13,5 och 12 cm

Åldersrelaterat slitage

596657

2018-12-06