Sveriges städer 5 band
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SVERIGES STÄDER (5), nu och fordom skildringar i ord och bilder, 1-5, utgivna av Albin Roosval, Stockholm P.a Norstedt & Söners förlag 1915-1926
Ej genomgångna, fläckar kan förekomma, ryggar och kanter med slitage, skador
596659
2018-12-11