Reklamaffisch PH-lampa

Reklamaffisch PH-lampa
Reklamaffisch PH-lampa
Reklamaffisch PH-lampa
Reklamaffisch PH-lampa

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

REKLAMAFFISCH, "Scientific Interior Lighting", Louis Poulsen, 1960-tal, med motiv av Poul Henningsens PH-lampa, färglitografi, ca 61x38,5 cm

Oramad

596662

2018-12-08