Sivert Lindblom skulpturer
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIVERT LINDBLOM (född 1931): (3+1), Profiler, stämpelsignerade och daterade Febr 1968, vit och gul plast, höjd ca 14 cm vardera, 1 skadad vit medföljer,
MULTIPEL, Monika Larsen Dennis 1997, Glasöra ur verket "Tool for endless longing", numrerad 76/200, ca 9x12x5 cm
1 vit profil med skador, repor
596663
2018-12-14