Sivert Lindblom skulpturer

Sivert Lindblom skulpturer
Sivert Lindblom skulpturer
Sivert Lindblom skulpturer
Sivert Lindblom skulpturer
Sivert Lindblom skulpturer
Sivert Lindblom skulpturer
Sivert Lindblom skulpturer
Sivert Lindblom skulpturer
Sivert Lindblom skulpturer
Sivert Lindblom skulpturer
Sivert Lindblom skulpturer
Sivert Lindblom skulpturer
Sivert Lindblom skulpturer
Sivert Lindblom skulpturer
Sivert Lindblom skulpturer
Sivert Lindblom skulpturer
Sivert Lindblom skulpturer
Sivert Lindblom skulpturer

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIVERT LINDBLOM (född 1931): (3+1), Profiler, stämpelsignerade och daterade Febr 1968, vit och gul plast, höjd ca 14 cm vardera, 1 skadad vit medföljer,
MULTIPEL, Monika Larsen Dennis 1997, Glasöra ur verket "Tool for endless longing", numrerad 76/200, ca 9x12x5 cm

1 vit profil med skador, repor

596663

2018-12-14