Nisse Strinning ´´String´´ hyllplan
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NISSE STRINNING, ´´String´´ hyllplan, 3 dlr, samtida, var och en med 3 hyllor, varav 2 valnöt fanerade samt 1 pack metall, 1 större pack med grålackerade gävlar, de 2 mindre pack med gävlar, varav 1 par blålackerad, ca 78x30 cm och 58x15 cm
Smärre slitage, 2 monterings krokar saknas för en av de mindre hylla
596664
2018-12-09