Ljusplåtar mässing

Ljusplåtar mässing
Ljusplåtar mässing
Ljusplåtar mässing
Ljusplåtar mässing
Ljusplåtar mässing
Ljusplåtar mässing

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LJUSPLÅTAR, 1 par, sekelsskifte 1900, barockstil, mässing, ciselerad dekor, höjd ca 57 cm

Proveniens: Släkten Ehrenborg, Kråks Herrgård, Västergötland.

Bucklor

596665

2018-12-07