Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 200 SEK
LJUSPLÅTAR, 1 par, sekelsskifte 1900, barockstil, mässing, ciselerad dekor, höjd ca 57 cm
Proveniens: Släkten Ehrenborg, Kråks Herrgård, Västergötland.
Bucklor
596665
2018-12-07
Gör en kostnadsfri värdering här