Byrå
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BYRÅ, 1900-talets första hälft, stomme i vitmålat trä, med 4 lådor varav 2 större och 2 mindre, beslag i mässing, höjd ca 83 cm, skivans mått ca 88x46 cm
Omarbetad/renoverad, bruksslitage
596674
2018-12-06