Vägglampa Italien

Vägglampa Italien
Vägglampa Italien
Vägglampa Italien
Vägglampa Italien
Vägglampa Italien
Vägglampa Italien

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGLAMPA, Italien, 1900-talets andra hälft, förgylld metall, iform av blad, höjd ca 90 cm, längd ca 135 cm

Skador: Smärre slitage, ej funktionstestad

596702

2018-12-07