Vinkork Württembergische metallwarenfabrik

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 200 SEK

WÜRTTEMBERGISCHE METALLWARENFABRIK, vinkork, 1925-1935, Geislingen, Tyskland, nysilver och kork, med figur i form av en mjölkbud på handtaget, stämplad ´´WMF´´, längd ca 12 cm

Bruksslitage, ställvis anlöpning

596716

2018-12-06