Oidentifierad konstnär 1700-tal oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Landskap med boskap, möjligen holländsk skola, olja på duk, ca 73x58 cm

Ytsmuts, kraftig krackelyr, färgbortfall

596719

2018-12-06