Fotografi samt bordsram
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FOTOGRAFI samt BORDSRAM, föreställande Prinsessan Sibylla, signerat och daterad 1936, ram krönt av krona med välvt glas, rammått ca 19x14 cm
Proveniens: Släkten Ehrenborg, Kråks Herrgård, Västergötland.
596737
2018-12-07