Fotografi samt bordsram

Fotografi samt bordsram
Fotografi samt bordsram
Fotografi samt bordsram
Fotografi samt bordsram
Fotografi samt bordsram
Fotografi samt bordsram
Fotografi samt bordsram
Fotografi samt bordsram

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FOTOGRAFI samt BORDSRAM, föreställande Prinsessan Sibylla, signerat och daterad 1936, ram krönt av krona med välvt glas, rammått ca 19x14 cm

Proveniens: Släkten Ehrenborg, Kråks Herrgård, Västergötland.

596737

2018-12-07