Ragusked samt kompottskedar

Ragusked samt kompottskedar
Ragusked samt kompottskedar
Ragusked samt kompottskedar
Ragusked samt kompottskedar
Ragusked samt kompottskedar
Ragusked samt kompottskedar
Ragusked samt kompottskedar
Ragusked samt kompottskedar
Ragusked samt kompottskedar
Ragusked samt kompottskedar
Ragusked samt kompottskedar
Ragusked samt kompottskedar

Klubbat för:

950 SEK

1 500 SEK

RAGUSKED, KOMPOTTSKEDAR, 3 dlr., silver, Ryssland samt Sverige (import), 18/1900-tal, längd ca 246 g

Smärre slitage

596745

2018-12-07